Nejnovější zboží

Optomax Digital Series Liquid Level Switches

Image of SST Sensing logo

Optomax Digital Series Liquid Level Switches

LST přepínače hladiny kapaliny LLx dokáží zaznamenat téměř libovolnou kapalinu pro nízkonapěťové a nízkonákladové řešení

Digitální hladinové spínače Optomax SST jsou ideální pro aplikace s omezeným prostorem, které vyžadují miniaturní, nízké napětí a nízké náklady na snímání. Snímač založený na mikrokontrolérech je v pevném stavu a obsahuje infračervenou LED a fototranzistor, které jsou opticky spojeny špičkou, když je snímač ve vzduchu. Když je snímací hrot ponořen do tekutiny, uniká infračervené světlo z digitálního čidla Optomax, čímž se změní stav výstupu. Snímač může detekovat přítomnost nebo nepřítomnost téměř jakéhokoli typu kapaliny, oleje nebo vody. Je necitlivý na okolní světlo a není ovlivněn pěnou ve vzduchu nebo malými bublinami v kapalině.

Tlakový výstup kompatibilní s TTL může klesnout a dosáhnout až 100 mA při napájecím napětí 4,5 VDC do 15,4 VDC a může být nakonfigurován pro výstup vysokého nebo nízkého signálu v mokrém nebo suchém stavu. Volitelná možnost PWM je k dispozici také s napájecím napětím 4,5 VDC do 5,5 VDC.

S možností umístění vnitřního nebo vnějšího snímače a použití ve dvou provozních teplotních intervalech, standardních (-25 ° C až + 80 ° C) nebo rozšířených (-40 ° C až + 125 ° C). Optomax je dostupný ve dvou chemicky odolných krycích materiálech, polysulfonu, standardní volbě pro většinu aplikací nebo Trogamid®, který se typicky používá v potravinářských a nápojových aplikacích.

Ukázat více