O nás

Globální vůdce v řešení řízení dodavatelského řetězce


S více než 13 lety zkušeností v průmyslu elektronických součástí můžete počítat s tím, že BYCHIPS bude váš nejspolehlivější dodavatel elektronických součástí.

Náš jedinečný vhled na trhu nás odlišuje od konkurence.Přizpůsobili jsme řešení dodavatelského řetězce, která pomáhají vašemu podnikání efektivně fungovat.

Ve světě, kde je vše automatizováno, můžete očekávat, že vám BYCHIPS poskytne personalizovanou podporu a výjimečný zákaznický servis.

Rychlé reakce a efektivní distribuční procesy vám umožní získat potřebné materiály, okamžitě a bez ohrožení vašich výrobních linek.

Co pro Vás můžeme udělat?

BYCHIPS je vaším nejlepším partnerem v oblasti zadávání zakázek polovodičů.

Sloužíme společnostem od globálních EMS, společností OEM a distributorů po malé a místní výrobce.BYCHIPS nabízí nejen řešení pro nedostatek komponent, ale také máme různé služby zaměřené na zacházení s nadbytkem našich zákazníků.

Naši technicky kvalifikovaní zaměstnanci a zkušenosti s nákupem hovoří více než 20 různými jazyky, aby zvládli dialog se zákazníky a poskytovateli z celého světa.

BYCHIPS se od roku 2005 zabývá distribucí elektronických komponent do průmyslu. Zajišťujeme, aby naši zákazníci získali komponenty rychle a levně, a navíc jim můžeme pomoci při likvidaci jakéhokoli nadbytečného inventáře.

Poskytujeme 90denní záruku kvality všech komponent, které jsme prodali.

Pošlete nám e -mail nyní: [email protected]