O nás

Global Leader v řešení řízení dodavatelského řetězce


S více než 13-ti letými zkušenostmi v oboru elektronických komponentů můžete počítat s tím, že BYCHIPS bude vaším nejspolehlivějším dodavatelem elektronických komponentů.

Náš unikátní pohled na trh nás odlišuje od konkurence. Jsme přizpůsobili řešení dodavatelského řetězce, které pomohou vaší firmě efektivně fungovat.

Ve světě, kde je vše automatizované, můžete očekávat, že vám BYCHIPS poskytne personalizovanou podporu a výjimečnou službu zákazníkům.

Rychlá reakce a přehledné distribuční procesy vám umožní rychle a bez ohrožení vašich výrobních linek získat potřebné materiály.

Co pro Vás můžeme udělat?

BYCHIPS je vaším nejlepším partnerem v oblasti nákupu polovodičových součástí.

Poskytujeme služby od globálních EMS, společností OEM a distributorů až po malé a místní výrobce. BYCHIPS nabízí nejen řešení nedostatku komponentů, ale máme také různé služby zaměřené na zvládnutí přebytku našich zákazníků.

Naši technicky vyškolení a zkušení pracovníci hovoří více než 20 různými jazyky, aby zvládli dialog se zákazníky a poskytovateli z celého světa.

Společnost BYCHIPS se od roku 2005 zabývá distribucí elektronických součástek. Zajišťujeme, aby naši zákazníci rychle a levně získali komponenty, a můžeme jim dodatečně pomoci při likvidaci nadbytečných zásob.


Napište nám nyní: [email protected]